title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Kalety
Numer: StPr/22/1181
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac porządkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kalety

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-12-03
Utrzymanie porządku na placu i wokół budynków -urzędów, zamiatanie, koszenie trawy, grabienie, odśnieżanie, opróżnianie koszy. Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pilarz

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-12-02
Obsługa piły formatowej, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, odczytywanie dokumentacji technicznej, przygotowanie materiału do...

Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Praca na zewnątrz na terenie marketu sportowego (sprzątanie, koszenie itp). Praca dodatkowa 6h/tydzień. Wymagania inne: Ze względu na charakter pracy poszukiwani...