title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1326
OBOWIĄZKI:
usuwanie kurzu i zabrudzeń z wyposażenia w pomieszczeniach, usuwanie zabrudzeń kredowych z tablic dydaktycznych, utrzymywanie czystości podłóg, poręczy, balustrad, utrzymywanie czystości okien wraz z roletami i zaluzjami, utrzymywanie czystości sanitariatów i łazienek, opróżnianie pojemników na odpady komunalne w sprzatanych pomieszczeniach, utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku
Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Prace porządkowe i konserwatorskie, drobne naprawy, przewożenie wózkiem widłowym przedmiotów o dużych gabarytach w celach porządkowych. Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Ładowacz pod ziemią

Lokalizacja: śląskie / Ornontowice

PRACA POD ZIEMIĄPOMOC W PRACY W PRZODKU POD ZIEMIĄOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas określony: 3 LATAMIEJSCE...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sortowacz

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2023-01-26
Sortowanie produktów lub materiałów z uwzględnieniem celu sortowania, np. przygotowanie do pakowania, magazynowania, transportu itp. wyodrębnianie wybrakowanych...