title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Rudziniec
Numer: StPr/23/0051
OBOWIĄZKI:

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy. Wykształcenie: podstawowe/ zawodowe; prawo jazdy kat. B mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe na zakładzie, zbiorniku wodnym, polu biwakowym, inkasowanie należności na zbiorniku wodnym, zaopatrzenie w materiały remontowo budowlane oraz w materiały wod.-kan; jedna zmiana; miejsce pracy: teren gminy Rudziniec

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rudziniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach