title

Robotnik gospodarczy/robotnik do prac lekkich

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Robotnik gospodarczy/robotnik do prac lekkich
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0257
OBOWIĄZKI:

Dbanie o utrzymanie ładu, porzadku w powierzonej sali i pomieszczeniach przedszkola, pomoc przy posiłkach dzieci, ścieranie kurzy, mycie naczyń po posiłkach, pomoc nauczycielce podczas zajeć.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Rydułtowy

Dodane: wczoraj
Dbałość o czystość wokół budynku, pomoc klientom w tankowaniu paliw oraz gazu, pomoc przy rozładunku dostaw, pozostałe czynności gospodarcze. Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sortowacz odpadów

Lokalizacja: śląskie / Cieszyn

Dodane: wczoraj
czynności pomocnicze przy segregacji odpadów wg zapotrzebowania pracodawcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2022-05-26
Prace porządkowe wokół obiektu, mycie chłodni, pomieszczeń. Składanie kartonów. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6.00-14.00. Mile widziane osoby z...