title

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2223
OBOWIĄZKI:
- Zgłaszanie braków w stanach magazynowych; dbanie o porządek i czystość w magazynie; przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń, konserwowanie sprzętu, zgłaszanie awarii; przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. Układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy (Katowice) i teren całego kraju według zleceń.- Zlecenie wykonywane według potrzeb zleceniodawcy, również w soboty, niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: samodyscyplina, dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność konserwacji sprzętu znajdującego się na magazynie: wózki paletowe (paleciaki), dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach