title

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/1091
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie i wydawanie towarów, komplementowanie i układanie towarów. Praca ze skanerem, komputerem, obsługa systemu zarządzania magazynem VOICE, transport towarów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za towary i środki. Umowa zlecenie od 01.02.2021- do 31.01.2024 - praca w zadaniowym systemie czasu pracy, - dyspozycyjność, praca również w godzinach nocnych oraz w soboty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

- obsługa skanera kodu towarów, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - mile widziane doświadczenie pracy na magazynie, - gotowość do pracy fizycznej, - dobra samoorganizacja,

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie