title

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0051
OBOWIĄZKI:
Przepakowywanie elementów, kontrola wzrokowa, przygotowywanie pojemników z wyrobem gotowym do strefy załadunku, wypisywanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dokładność, spostrzegawczość, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Work Service S. A.

Pracownik Magazynu

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa, Koziegłowy

Dodane: 2021-01-19
obsługa wózka widłowego czołowego lub wózka widłowego elektrycznego typu rydwan dostarczanie komponentów z magazynu do działów produkcji odbiór wyrobów...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Pracownik magazynu

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-01-14
przyjmowanie i wydawanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-01-14
Miejsce pracy: Czeladź Oferta: Praca w magazynie od poniedziałku do piątku System pracy II-zmianowy (9:00-17:00 oraz 14:00-22:00) Wynagrodzenie podstawowe w...