title

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0576
OBOWIĄZKI:

CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE, OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługa wózki jezdniowe unoszące, nie wymagane uprawnienia UDT doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach