title

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0447
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dokumentów, czynności związane z funkcjonowaniem magazynu, dbanie o porządek w magazynie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Trenkwalder

Pracownik w magazynie zwrotów (m/k)

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
praca jest w magazynie przy obsłudze skanera na hali, pracujemy przy kompletowaniu zamówień, segregowaniu asortymentu i sprawdzaniu zamówień, które wjeżdżają...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do...

Roca Polska

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: dzisiaj
Jeżeli posiadasz: Uprawnienia na wózki widłowe UDT, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane), Umiejętność pracy pod...