title

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Dobieszowice
Numer: StPr/21/0065
OBOWIĄZKI:
Rozbiór i odkastnianie mięsa, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt.Praca na dwie zmiany w godzinach od 7:00 do 11:00 oraz od 13:00 do 17:00.Praca w soboty i w niedziele.Umowa zlecenie na okres 3 lat - 80 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: wykrawanie mięsa

Wymagania inne:

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych- 3 miesiące doświadczenia zawodowego- jako atut dodatkowy język rosyjski komunikatywny

Miejsce pracy:

Dobieszowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie