title

Rzeźnik

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Rzeźnik
Miejsce pracy: Rudy
Numer: StPr/20/1210
OBOWIĄZKI:
Trybowanie mięsa.
Miejsce pracy:

Rudy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pracownik rozbioru mięsa

Lokalizacja: śląskie / Wieszowa

Dodane: wczoraj
praca na rozbiorze indyków na linii rozbiorowej, obsługa maszyn, noża, wagi, transport ręczny skrzynekWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Pracownik produkcyjny - ubój

praca fizyczna na uboju, przy linii ubojowej, praca z nożem, zawieszanie indyków, patroszenie, utrzymanie czystości na stanowisku,Wymagania konieczne:...

Rozbieracz-wykrawacz

Dodane: 2020-11-30
przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiuWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak