title

Saleforce Administrator

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Katowice Nr ref.: SF/KAT.ASZ

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Salesforce Specialist, który jest entuzjastą nowych technologii  i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • zarządzanie systemem Salesforce w zakresie standardowych funkcji administracyjnych, m.in. obsługa kont użytkowników, ról i uprawnień, tworzenie raportów, dashboardów, reguł udostępniania i walidacji, automatyzacja procesów, monitoring środowiska, adopcji systemu, jakości danych, bieżące rozwiązywanie problemów oraz inne rutynowe zadania
  • konfiguracja systemu wg. indywidualnych potrzeb i zgłoszeń klientów biznesowych;
  • monitorowanie, analiza i realizacja zgłoszeń użytkowników

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Salesforca, jego konfiguracji, certyfikaty będą dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM lub ERP oraz ich konfiguracją;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość oraz umiejętność i chęć współpracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość udziały w konferencjach
  • Kursy języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Imprezy integracyjne
  • Swobodna atmosfera

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.