title

Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Salowa
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/0379
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości pomieszczeń szpitalnych w tym praca na wysokości do 3m.Mycie i dezynfekcja pomieszczeń. Sporządzanie roztworów dezynfekcyjnych- prowadzenie dokumentacji. Postępowanie z bielizną szpitalną i odpadami medycznymi zgodnie z obowiązujacą procedurą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Pracowitość.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim