title

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do Działu Usług Księgowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Kogo szukamy?

Osoby ambitnej i zaangażowanej w pracę, lubiącej wyzwania, umiejącej odszukać się w gąszczu stale zmieniających się przepisów podatkowych.

Co oferujemy?
  • Pracę od zaraz, w zgranym zespole ludzi lubiących swoją pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 3500 do 5000 zł netto/mc
  • Ciągły proces doskonalenia się na szkoleniach i kursach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Dbałość o zdrowie i kondycję (benefity)
  • Kontakt z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Wsparcie doradców podatkowych.
Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia - minimum 4 lata na podobnym stanowisku
  • Wykształcania wyższego kierunkowego
  • Dobrej znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości
  • Prowadzenia pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej klientów
  • Bardzo dobrej znajomości programu Comarch Optima
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy – presja czasu, dokładność i rzetelność
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, praca z klientami zewnętrznymi.
Jaki przewidujemy zakres obowiązków objęty stanowiskiem?
  • Prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej klientów
  • Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych oraz raportów
  • Przygotowywanie zamknięć miesiąca, bilansów
  • Księgowanie dokumentów, faktur sprzedażowych i zakupowych w systemie
  • Sprawdzanie poprawności rejestrów VAT
  • Współpraca z innymi działami firmy.