title

Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/22/0750
OBOWIĄZKI:

Dbanie o obieg dokumentacji wewnętrznej, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji. Prowadzenie dokumentacji medycznej-karty zdrowia pacjentów, rejestry chorych i inne. Sekretarka medyczna ma kontakt z pacjentem, informuje go np. o usługach zdrowotnych, warunkach finansowych czy ubezpieczeniowych, dokonuje także rozliczeń finansowych oraz prowadzi ewidencję finansową za usługi, wystawia rachunki i różnego rodzaju zaświadczenia. Promocja zdrowia, edukacja w temacie zdrowia. Praca w godzinach: 8-16

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu