title

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sekretarka
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0025
OBOWIĄZKI:
odbieranie i wysyłanie poczty, obsługa sekretariatu, kontakt z klientami, umawianie spotkań, kontakt z komornikami, obsługa urządzeń biurowych, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu