title

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Sekretarka
Miejsce pracy: Rydułtowy
Numer: StPr/21/0120
OBOWIĄZKI:
-odbieranie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich,-monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie art. biurowych,-przygotowywanie pism, raportów,-obsługa oraz archiwizacja dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Rydułtowy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim