title

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Sekretarka
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/21/0252
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji oraz przygotowywanie korespondencji do wysyłki, przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa, obsługa telefonu, faxu i firmowej skrzynki mailowej, obsługa kserokopiarki, przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji, kontakt telefoniczny z klientami firmy w zakresie bieżącej oferty, wprowadzanie informacji związanych z prowadzoną akwizycją do systemu CRM, bieżące wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Uprawnienia: umiejętność tworzenia wizerunku firmy
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość języka ojczystego w mowie i piśmie
Uprawnienia: umiejętność prowadzenia korespondencji zarówno w języku ojczystym, jak i języku angielskim
Uprawnienia: znajomość struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa, firmy
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość pracy biurowej i procedur biurowych

Wymagania inne:

p znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, umiejętne korzystanie z Internetu, łatwość wyszukiwania informacji, odpowiedzialność, zorganizowanie, umiejętność organizacji pracy swojej i innych osób, systematyczność, zdyscyplinowanie, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach