title

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sekretarka
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2914
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy. Wykształcenie: średnie/ wyższe; znajomość MS Officie, komunikatyna znajomość jęz. angielskiego, operatywność; zakres obowiązków: obsługa korespondencji, przygotowywanie pism, obsługa gości zarządu, zamawianie art. biurowych i spożywczych; jedna zmiana; miesjce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach