title

Sepecjalista informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sepecjalista informatyk
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/1180
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe,projektowanie strony www, obsługa klienta biznesowego, projektowanie graficzne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, praca przy komputerze 6 godzin

Miejsce pracy:

Czeladź


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sona Sp. z o.o.

Informatyk - help desk, hardware

Lokalizacja: śląskie / Koziegłówki, ul. Myszkowska 25

Dodane: dzisiaj
rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem IT oraz oprogramowaniem (system operacyjny, pakiety biurowe, aplikacje klienckie), przeglądy, konserwacja oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Informatyk

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2022-11-29
serwis sprzętu komputerowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie, znajomość języka...

WIELTON S.A.

Azure Specialist

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-11-24
Miejsce pracy: Warszawa lub Zdalnie Prowadzimy prace nad wytworzeniem i rozwojem aplikacji internetowej wraz z portalem dostępowym, zapewniajćych dostęp do...