title

Serwisant elektronik

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Jankowice
Numer: StPr/22/0044
OBOWIĄZKI:
diagnostyka instalacji sieciowej teleinformatycznej oraz elektrycznej u klienta, montaz systemów inteligentnego domu, serwis automatyki domowej, systemów alarmowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Kurs: Uprawnienia SEP

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, preferowane o kierunku elektronik, minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe, uprawnienia elektryczne SEP, znajomość naprawy elektroniki, sumienność w powierzonych zadaniach, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Jankowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie