title

Serwisant sprzętu komputerowego

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Serwisant sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/21/0224
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie sprzętów do serwisu, instalowanie systemów operacyjnych Windows, obsługa klientów, programu do fakturowania, terminalu płatniczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

STAŻ REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU: PO WER

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ECOL Sp. z o.o.

Serwisant Smarownik - branża automotive

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń konserwację oraz drobne naprawy urządzeń wykonywanie serwisów...

Navotech Inżynieria Środowiska

Serwisant urządzeń (pompownie, separatory, neutralizatory, oczyszczalnie)

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-04-15
prowadzenie prac serwisowych urządzeń (praca w zespole 2 osobowym) przekazywanie klientom informacji o świadczonych usługach dopilnowanie poprawności eksploatacji...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Serwisant-magazynier

Lokalizacja: śląskie / Świnna

Dodane: 2021-04-12
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak