title

Serwisant sprzętu komputerowego

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: 36/5/2022
OBOWIĄZKI:

Diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego, instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywania problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń, naprawa i konserwacja sprzętu, doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, nadzorowanie i samodzielnie wykonywanie instalacji urządzeń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

prawo jazdy kategoria B

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec