title

Serwisant systemów bezpieczeństwa

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2668
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: średnie; doświadczenie zawodowe: 10 lat; prawo jazdy kat. B, zezwolenie PPAA, SEP do 10kV, znajomość jęz. obcego; zakres obowiązków: montaz i demontaz czujek dymu, montaz CCTV, alarmów, p.poż., TV+SAT; jedna zmiana; miejce pracy: Gliwice; wymiar etatu do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach