title

Serwisant / Technik HVAC

HAVA SERWIS Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi serwisowe w zakresie agregatów chłodniczych, rooftopów, centrali wentylacyjnych, klimakonwektorów, wentylatorów i nawilżaczy. Nowoczesne budynki są wyposażone w skomplikowane systemy klimatyzacyjne. Instalacje te wymagają profesjonalnej obsługi, aby pracowały efektywnie.

Miejsce pracy: woj. śląskie
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych
  • wykonywanie bieżących napraw instalacji chłodniczych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • min 3 letnie doświadczenie w serwisie i konserwacji urządzeń chłodniczych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia F-GAZ
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane,
  • niezbędne narzędzia pracy -samochód służbowy – telefon