title

Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Lubliniec, Racibórz, Tychy
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

Marani Sp. z o.o.

Specjalista ds. pomiarów / Serwisant / Elektromechanik

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-10-28
diagnostyka maszyn w oparciu o najnowsze metody pomiarowe diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn wykonywanie pomiarów z zakresu ochrony przeciwporażeniowej...

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

Serwisant agregatów prądotwórczych

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-10-19
ZADANIA: Wykonywanie napraw zespołów prądotwórczych Wykonywanie przeglądów/ remontów zespołów prądotwórczych, Wykonywanie instalacji zespołów...

PPH COOL

Serwisant Chłodnictwa i Klimatyzacji

Dodane: 2020-10-16
znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacji kilkuletnie doświadczenie umiejętności z zakresu automatyki, zdalnego sterowania, sterowników swobodnie...