title

Serwisant

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 6/2020
Zadania:
  • diagnozowanie uszkodzonych sterowań radiowych,
  • telefoniczne rozmowy serwisowe z naszymi klientami.
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziana znajomość zagadnień elektronicznych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • interesującą pracę dającą możliwości rozwoju pod kątem technicznym,
  • możliwości awansu,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia w kraju i zagranicą w zakresie naszej oferty,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30