title

Serwisant

PPHU BOR-POL

P.P.H.U. BOR-POL to firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej, która:

  • Jest obecna na rynku już od ponad 20 lat,
  • Nasze działania kierujemy do szpitali, laboratoriów, klinik, prywatnych gabinetów lekarskich, punktów weterynaryjnych, uczelni wyższych i do przedsiębiorstw produkcyjno-przemysłowych
  • Oferujemy certyfikowaną aparaturę i sprzęt czołowych producentów, takich jak BioSystems S.A., Nihon Kohden, Helena BioSciences, YD Diagnostics, nal von minden GmbH, Ultimed, Techlab, Resolution Biomedical, Nuova Aptaca, LP Italiana, Deltalab oraz PZ HTL S.A
  • Stawia na ciągły rozwój swojej oferty i swoich pracowników
Serwisant
Miejsce pracy: Gliwice
Oczekujemy:
  • wykształcenie elektroniczne/elektrotechniczne;
  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (warunek konieczny): pełne korzystanie ze szkoleń i dokumentacji technicznej;
  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu);
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;
  • chęć do pracy;
  • dbałość o szczegóły, dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku.

Zobacz podobne oferty

TBS Consulting

Inżynier Serwisu - obrabiarki do drewna

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Zakres obowiązków: Prowadzenie serwisu obrabiarek do obróbki drewna. Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze (głównie woj. Małopolskie i Śląskie)....

Globetek Sp. z o.o.

Inżynier Serwisu

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Zakres obowiązków: Nadzór nad instalacją, uruchamianiem, diagnostyką komponentów systemu sterowania, Serwis systemów DCS instalowanych u klientów,...

ADO-MED Sp.zo.o.

Inżynier Serwisowy

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Prowadzenie instalacji i uruchomień urządzeń w placówkach Klientów, Wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych urządzeń specjalistycznych zgodnie ze...