Skype & MS Teams Endpoint Junior Engineer [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/ITIT/AF/JR12710
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wiedzę ogólną z zakresu konfigurowania systemów wideokonferencyjnych,
  • Znasz Skype for Business i / lub MS Teams,
  • Rozwiązania Skype do zastosowań w salach konferencyjnych i telefonach nie są Ci obce,
  • Posiadasz co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Lubisz pracować z ludźmi, pomagać im w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Znasz język angielski na poziomie minimum B2.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość Pexip i MS Teams,
  • Znajomość platformy Yealink do zarządzania telefonami,
  • Wiedzę o nowoczesnym zarządzaniu systemami Skype / Teams,
  • Umiejętność zarządzania siecią w połączeniu z Real Time Media,
  • Analizowanie i doskonalenie działania w oparciu o Call Quality Dashboard,
  • Doświadczenie w PowerShell i automatyzacji.
Informacje o Zespole:

Do naszego nowego projektu poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych osób, które chcą pracować w międzynarodowej firmie z najnowszymi technologiami. W ING Tech Poland pracujemy w podejściem zwinnym, wykorzystującym Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi współpracujemy. Szeroka autonomia naszych pracowników stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam dostosować się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane squadami stanowią trzon naszej organizacji. Mają jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i bazują na współpracy zespołu, opracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zadania

40%- Rozwój
40%- Administracja
20%- Bezpieczeństwo
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.