title

Ślusarz do prac pomocniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Ślusarz do prac pomocniczych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0187
OBOWIĄZKI:
Ślusarz do prac pomocniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
mechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: lub elektryczne

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Inspektor w wydziale inwestycji urzędu miasta siemianowice śląskie

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: wczoraj
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym:a) bezpośredni nadzór, jako inspektor nadzoru inwestorskiego, nad wykonywanymi robotamibudowlanymi w zakresie...