title

Ślusarz-monter

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0236
OBOWIĄZKI:
znajomość rysunku technicznego, praca na terenie Sosnowca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Szlifierz

Lokalizacja: śląskie / Skoczów

Dodane: 2021-02-27
Wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, jak: szlifowanie powierzchni walcowych i stożkowych zewnętrznych orazwewnętrznych płaszczyzn i powierzchni...

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Koordynator do kontaktów z klientami i kontrahetami w turcji

Lokalizacja: śląskie / Żory

KONTAKTY Z KONTRAHENTAMI Z TURCJI. PRZYGOTOWYWANIE OFERT NA RYNEK POLSKI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: turecki, w mowie...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pracownik do produkcji elementów betonowych

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

produkcja elementów betonowych: płyt betonowych, słupków, okładzin Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle...