title

Ślusarz - spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Pawłów
Numer: StPr/22/1832
OBOWIĄZKI:

Spawanie, cięcie, szlifowanie itp. Wykształcenie w kierunku ślusarz-spawacz, 1 rok doświadczenia

Miejsce pracy:

Pawłów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: dzisiaj
-prace demontażowo-montażowe konstrukcji, -prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.), -prace remontowo-regeneracyjne...

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Ślusarz (do przyuczenia)

Lokalizacja: śląskie / Czarny Las

Szykowanie elementów stalowych do wytwarzania konstrukcji hal i wiat Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe