title

Ślusarz/ spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0776
OBOWIĄZKI:
prace ślusarskie, spawanie podstawowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Pozostali ślusarze i pokrewni (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

z

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach