title

Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0139
OBOWIĄZKI:
Regeneracja i wytwarzanie-spawanie narzędzi hutniczych, spawanie prętów fi 22mm, zadania konserwacyjno-remontoweOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:ul. Cieszyńska 23, 43-170 Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - ndz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: min. 1 rok w spawalnictwie i ślusarstwie. Uprawnienia : spawanie metodą MMA. Umiejętności : praca zespołowa.

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych