title

Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/21/0682
OBOWIĄZKI:
Roboty konstrukcyjno-spawalnicze, naprawa wyposażenia i urządzeń komunalnych: drzwi, zamki, studzienki, poręcze, bramy, wsypy, podstawowe roboty murarskie (wylewka pokryw studzienek, osadzanie poręczy, drzwiczek, okienek piwnicznych itp.) Budowanie prostych konstrukcji stalowych, np. krat, bram, ogrodzeń, zbiorników, zbrojeń budowlanych, poręczy, wykonanie, konserwowanie i naprawa urządzeń komunalnych, np. zamków, zasuw, zawiasów, prostych elementów instalacji wentylacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Ślusarstwo

Wymagania inne:

z, wymagane: wykształcenie zawodowe/średnie techniczne, umiejętność trasowania, uprawnienia spawacza gazowego i elektrycznego, umiejętność czytania rysunku technicznego, zdolność do pracy na wysokości , doświadczenie zawodowe minimum dwa lata pracy w zawodzie ślusarza, sumienność, profesjonalność, dokładność wykonywania robót; zaangażowanie, samodzielność w działaniu, jak również umiejętność pracy zespołowej

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach