title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Ślusarz
Miejsce pracy: Czarny Las
Numer: StPr/21/0846
OBOWIĄZKI:
Ślusarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Wymagania inne:

preferowane kierunki mechanik, spawacz, ślusarzumiejętność posługiwania sie elektronarzędziami

Miejsce pracy:

Czarny Las


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

TNS Sp. z o.o.

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

Sutco - Polska Sp. z o.o.

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Katowice, ul. Hutnicza 10

Dodane: wczoraj
Wymagane: znajomość rysunku technicznego doświadczenie w pracy przy produkcji konstrukcji stalowych umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Ślusarz (do przyuczenia)

Lokalizacja: śląskie / Czarny Las

Dodane: 2021-05-13
Szykowanie elementów stalowych do wytwarzania konstrukcji hal i wiat Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak