title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Ślusarz
Miejsce pracy: Ćwiklice
Numer: StPr/21/0403
OBOWIĄZKI:
przygotowanie elementów do złożenia balustrady, cięcie, szlifowanie, czyszczenie, zabezpieczanie, konserwacja, dbanie o porządek w miejscu pracy, wydawanie materiału montażystą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność korzystania z podstawowych elektronarzedzi, mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytsnia rysunku technicznego oraz prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Ćwiklice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie