title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Ślusarz
Miejsce pracy: Miedźno
Numer: StPr/21/1069
OBOWIĄZKI:

prace ślusarskie, szlifowanie, wiercenie, montowanie elementów stalowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe, obsługa elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Miedźno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

TNS Sp. z o.o.

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-01-23
Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

TNS Sp. z o.o.

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-01-18
Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Ślusarz - monter konstrukcji pcv i aluminium

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2022-01-10
Dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania, czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich, montaż urządzeń na...