title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Ślusarz
Miejsce pracy: Krzepice
Numer: StPr/22/0458
OBOWIĄZKI:

obróbka metalowych elementów towaru zgodnie ze specyfikacją nabywcy, łączenie elementów konstrukcyjnych różnymi technikami, sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkami technicznymi (pomiary warsztatowe)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Krzepice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku