title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Ślusarz
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1299
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wykształcenie kierunkowe. Prace szlifierskie, obróbka powierzchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku