title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Ślusarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1416
OBOWIĄZKI:
Obsługa elektronarzędzi, dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki. 2 zmiany 6-14/14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, obsługa wiertarki promieniowej, piły taśmowej, mile widziana obsługa wózka widłowego/lub i suwnicy, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu