title

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Ślusarz
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/20/1555
OBOWIĄZKI:
Prace ślusarskie. System czasu pracy jednozmianowy, w razie potrzeb dwu lub trzy zmianowy. Wynagrodzenie do negocjacji. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
prace ślusarskieWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2020-12-01
- Produkcja galanterii metalowej i sprężyn. Szlifowanie, wiercenie, spawanie, gwintowanie. Obsługa piły taśmowej, obsługa przecinarki. - Godziny pracy:...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Ślusarz galanterii metalowej

Lokalizacja: śląskie / Myszków

Dodane: 2020-12-01
Wykonywanie wyrobów z metalu. Wykonywanie operacji cięcia, wiercenia, spawania, szlifowania, kucia. Montaż wyrobów.Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejętność...