Ślusarz/pracownik do naprawy pomp przemysłowych i obsługi kotłowni

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0774
OBOWIĄZKI:
prace ślusarskie, naprawa pomp przemysłowych, obsługa kotłowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

pmin. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach