title

Sortowacz folii

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Masłońskie
Numer: StPr/20/0659
OBOWIĄZKI:
SORTOWANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH (FOLII) WYBIERANIE SUROWCÓW NADAJĄCYCH SIĘ DO DALSZEGO PRZETWARZANIA, OBSŁUGIWANIE PASA RĘCZNEGO I MECHANICZNEGO DO SORTOWANIA SUROWCÓW, DBANIE O NALEŻYTY STAN TECHNICZNY URZĄDZEŃ SORTOWNICZYCH, PRZESTRZEGANIE INSTRUKCJI EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ SORTOWNICZYCH I PRZEPISÓW BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: dobra kondycja i sprawność fizyczna
Uprawnienia: mobilność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

praca nie wymaga doświadczenia

Miejsce pracy:

Masłońskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie