title

Sortowacz odpadów

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1245
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii segregacji odpadów komunalnych. Sortowanie i wybieranie z nich surowców wtórnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Przełożeni i współpracownicy są obcokrajowcami, dlatego zachodzi potrzeba porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej