title

Sortowacz surowców wtórnych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Goleszów
Numer: StPr/21/1613
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

poziom wykształcenia bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc

Miejsce pracy:

Goleszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zobacz podobne oferty

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pracownik fizyczny - bez znajomości języka

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Różne lokalizacje na terenie Niemiec (np. Magdeburg, Hanower, Berlin, Monachium, Augsburg, Frankfurt, Erfurt, Brema, Stuttgart) Opis pracy: Prace fizyczne /...

JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Manewrowy

Lokalizacja: śląskie / Budryk Ornontowice, Knurów, Szczygłowice, Dąbrowa Górnicza, Zabrze

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, sprawdzanie...

Manewrowy - stażysta