title

Sortowacz złomu

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1757
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe na placu skupu złomu, praca przy sortowaniu, segregowanie i doczyszczanie złomu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność spawania, umiejętności ślusarskie, drobne naprawy, znajomość rodzaju metali (złomu), uprawnienia do obsługi wózka widłowego, doświadczenie zawodowe przy spawaniu, pracach ślusarskich

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu