title

Spawacz elektryczny

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

Opis stanowiska

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawacza metodą MIG, MAG 135 (spawanie pachwinowe FW, doczołowe BW, pozycje: PF, PE, PD)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Sumienność, rzetelność , zaangażowanie
  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego - mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą