title

Spawacz - monter

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0057
OBOWIĄZKI:
spawanie wg dokumentacji wykonawczej, wykonywanie i naprawa elementów maszyn i urządzeń, montaż konstrukcji stalowych, terminowa realizacja wyznaczonych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania inne:

uprawnienia spawalnicze 135, 136, 111; gotowość do wyjazdów służbowych, znajomość budowy maszyn - przenośników, kruszarek (dodatkowy atut)

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu