title

Spawacz (operator robota spawalniczego)

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0223
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie w spawaniu stali za pomocą robota spawalniczego (MOTOMAN)Wysoka jakość wykonywanej pracyDobór odpowiednich narzędzi i parametrówPraca z rysunkiem technicznymKontrola jakości w procesie wytwarzanego produktuWykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowychŚcisła współpraca z działem technologicznymOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce , docelowo na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów ul. Jasna 1-5PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 6-14, 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: spawanie

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doswiadczenie min. 1 rok na danym lub podobnym stanowisku pracy. Uprawnienia: spawalnicze, do spawania metodą TIG i MAG. Umiejętności: spawanie, znajomość rysunku technicznego. Doświadczenie w pracy na robocie spawalniczym.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych